MAGNETOM Altea, MR görüntülemede aradığınız üretkenliği, tekrarlanabilirliği ve hasta memnuniyetini güvenle sağlayabilmenize olanak tanıyan yeni 1.5T Açık Tüp sistemidir. Gücünü üstün MR teknolojimizden alan MAGNETOM Altea, benzersiz BioMatrix teknolojimizi, yeni syngo MR XA yazılım platformumuzu ve özel Turbo Suite’imizi birleştirerek sağlık hizmetlerinin temelden dönüştürür.

Üretkenlik kazanımları sunun

MAGNETOM Altea, genetiğinde üretkenlik işlenerek tasarlanmıştır. Etkileyici çekim hızının temelinde özel Turbo Suite’imiz bulunmaktadır. Hasta başına geçirilen toplam süresini kısaltma hedefimize ek olarak, MAGNETOM Altea iş verimliliğini artıracak kayda değer yenilikler sunmaktadır. GO teknolojisindengüç alan, yapay zeka ve yenilikçi Biomatrix teknolojimizle desteklenen MAGNETOM Altea, uzun zaman alan sayısız süreci, otomasyon desteğiyle önemli ölçüde azaltarak sizlere üretkenliği güvenle sunmanıza olanak tanır.

Tekrarlanabilir sonuçlar sunun

MAGNETOM Altea, kurumunuz genelinde tutarlı teşhis sonuçlarının üstün standardının anahtarıdır. Benzersiz sekiz Dot motorumuz ve yenilikçi Biomatrix teknolojimiz ile, son derece standartlaştırılmış ve yeniden üretilebilir tarama sonuçlarını tutarlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Bütün MR filonuzda tutarlılık hedeflenerek, syngo MR XA yazılım platformumuz ve oyunun kurallarını değiştiren syngo Virtual Cockpit ile kurumunuzun yüksek potansiyelini açığa çıkararak tekrarlanabilir sonuçları güvenle sunmanıza olanak tanır.3

Hasta memnuniyetini sunun

MAGNETOM Altea hastaların işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Innovision2 adını verdiğimiz devrim niteliğindeki geniş çaplı bilgi-eğlence ve gürültü engelleme çözümümüz ile hasta kaygısı yerini güven ve rahatlığa bırakıyor. BioMatrix ve Tim 4G teknolojisiyle desteklenen benzersiz, hasta odaklı bobin portföyümüzle, hazırlık ve tarama önemli ölçüde basitleştirilir ve kısaltılır, bu da size güvenle hasta memnuniyeti sunmanıza olanak.

Get the MAGNETOM Altea brochure (pdf)